MS vo futbale 2022
MS vo futbale 2022

Контакты

Контакты

Rozhlas a televízia Slovenska
Mýtna 1
P.O.Box 55
Bratislava 15
817 55

Информационно-программная служба

Главный драматург Jozefína Mikleová +421 905 997 045 Jozefina.Mikleova@rtvs.sk

Ответственный за выпуск программ RSI
Slávka Rybárová +421 2 3250 6601 Slavka.Rybarova@rtvs.sk

Экономический отдел Dana Rybárová +421 2 3250 6607 Dana.Rybarova@rtvs.sk

Автоответчик +421 2 3250 6606

Сергей Баженов +421 2 3250 6632 Sergej.Bazenov@rtvs.sk

Алена Ганева +421 2 3250 6633 Alena.Hanova@rtvs.sk

Ирина Сечикова+421 2 3250 6634 Irina.Secikova@rtvs.sk

Елена Врабелова +421 2 3250 6630 Jelena.Vrabelova@rtvs.sk

Татьяна Житникова +421 2 3250 6631 Tatiana.Zitnikova@rtvs.sk

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame